Колыванова Мария Афанасьевна (oksana107) wrote,
Колыванова Мария Афанасьевна
oksana107

Коротко!

Оригинал взят у oksana107 в Коротко!
Застенчивой воришке Плагиаторше Варяг-2007 и ее шабесгою, который притащил в УРБу отчет Вісті з України выношу благодарность с вручением ордена Подтяжки Первой Степени.
М. Бердник этот отчет читала точно так же, как и книгу Л.Шанковского, а именно задницей.

Но цитата из документа уж очень хороша, что бы я ее не выделила.

"В УПА брак лікарів /жиди вийшли з лісу, бо тепер змінилась для них коньюктура. Однак заховали свою вдячність для УПА. Вже просліджено, що не зрадили жодної криївки/."
http://avr.org.ua/getPDFasFile.php/arhupa/acdvr-9-21-007.pdf (стр.3)

Что до той фразы про спаленные села,  на которую Варяжка фапнула...
То я ей отвечу словами из Википедии, на большее ботаничка не заслуживает.

У відповідь на примусове переселення провідник УПА в Польщі полковник «Орест» 9 вересня 1945 видав наказ про наступ проти комісій з переселення і польських військ, що супроводжували депортованих, а також спалювання спорожнілих поселень з метою затримки їх заселення поляками. Також нападам піддавались залізничні лініі, станції, мости і шляхопроводи. Аналогічні накази видавав провідник УПА Стяг.

Це рішення викликало в польському суспільстві відчуття реальної загрози й дало польській владі додатковий аргумент на користь примусовості виселення. Відчувши загрозу з боку УПА, польський уряд інтенсифікував дії по депортації українського населення.

11 вересня 45 р. в містечку Лісок провідник ОУН 5-го району Ігор і пропагандист цього ж району «Сокіл» провели конспіративну зустріч з головою комітету Польської робітничої партії Станіславом Гером і обговорили можливості протидії переселенській акції.

11 жовтня 45 р. в Грубешівському повіті (Польща) українські повстанські підрозділи, протидіючи акції переселення, підпалили пусті села Черничин, Черничинок, Теребин, Теребинець, Масломенч, Метелін з хуторами.

Варяг любит фотографии? Они есть у нас...

поляк посміхається над трупом українським селянина, який був убитий в полі поблизу с.Сагринь , березень 1944 р.

аківці на фоні палаючого села :Тіла українців, помордованих загоном Народових сил збройних . с. Верховина, Красноставський повіт, 6 червня 1945 р.
Вбито до 200 українців.


http://www.apokryfruski.org/kultura/chelmszczyzna/sahryn/

Интересно, ботаник по специальности и историк по призванию может предоставить хотя бы одну фотку где отряд УПА был сфоткан на фоне польских трупов? Альбом Кормана не предлагать))
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 36 comments